| NadyPorahy a întrebat:

Bună! A cumpărat cineva acest tip de sutien? Sunt bune? Ar merita să-mi comand?

https://m.piatapanda.ro/......prettybra/

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai banii, îți plac? go for it!

| Catrice a răspuns:

Un sutien cu burete face același lucru.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Mirel4412 a răspuns:

Nu stiu cat costa un sutien, dar 100 de lei mi se pare totusi mult pentru unul de pe un site fantoma

| dmz123 a răspuns:

Depinde de gusturi, eu nu as da atatia bani, bine acum nici nu imi place modelul, eu am unul fara bretele din silicon care se lipeste pe sani si am dat mult mai putin bani pe el, isi face treaba cand am nevoie pentru o rochie fara bretele. Acesta pe care il doresti tu are si bretele nu vad care e rostul, mai bine iti unul clasic de o calitate mia buna la acest pret

| LuckyCharm16 a răspuns:

Eu cred că 100 lei e cam mult pentru un sutien