| Damira95 a întrebat:

A folosit cineva Effaclar M de la La Roche Posay ? Cum vi s-a parut ?
Crema sebo-reglatoare hidratanta si matifianta. E destulde scumpa si as vrea sa stiu niste pareri inainte de achizitionare.

1 răspuns:
| Mimino a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa cauti niste review-uri pe internet. Sunt multe bloguri pe care se prezinta tot felul de produse cosmetice. Acolo gasesti mai multe opinii (prezentari+comentarii) care, cine stie, te pot ajuta sa iei o decizie, oricare ar fi aceasta.
Eu sunt de parere ca acelasi produs pentru cineva poate fi benefic, iar pentru altcineva mai putin sau chiar deloc. Totul tine de cum reactionam la ingredientele dintr-un produs.
In farmacii nu au mostre? Ar fi grozav sa gasesti. Astfel ai aprecia singura daca merica sa faci achizitia respectiva sau nu.