| GabyQ a întrebat:

A folosit cineva Folisan (Depilève) pentru firele crescute sub piele după epilare? Are efect? Sau ce recomandări aveți pentru problema asta? Help.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Discuta cu un dermatolog de problema asta.

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Discuta cu un dermatolog. Si eu am fire incarnate si planuiesc sa imi fac epilare laser, intrucat am inteles ca este cea mai eficienta modalitate sa pot scapa de ele. Poate fi o anumita bacterie in corp, cum ar fi stafilococul auriu, dar mai bine decat sa te alarmezi, discuta cu un specialist din domeniu.

| MiaaSd a răspuns:

Stai cu parul cum te.a lasat Dumnezeu