| janynefeaver a întrebat:

Hey! Am o intrebare pentru fete. Eu am mereu probleme cu firele de par crescute pe sub piele ce formeaza cosuri si puncte negre. Dar doar pe coapse. Voi cum rezolvati problema asta? Ca eu nu-i mai dau de cap. So, help me pls!

4 răspunsuri:
| n1na a răspuns:

Si eu am problema asta deoarece ma epilez cu ceara. Uneori imi apar cosuri foarte mari, dureroase, care ma enerveaza la culme.Asadar am intrebat in stanga si in dreapta si am aflat ca e bine sa folosesti gel exfoliant(scrub), gasesti de la dove sau nivea si inca ceva atunci cand poti vedea firul de par incearca sa il elimini cu penseta.

| cotcodac4 a răspuns:

Am 22 ani si nu am am nici o problema pe care o au alti baieti sau fete. Folosesc 3 capsule de creatina pe luna si nu au cum sa ma afecteze., deoare ce alea se iau cate 6 pe zi, iar eu le iau in luna 3. Ori ce om are in corp o mica doza de creatina

| iulicika1414 a răspuns:

Deci,tai un castravete (pepene) proaspat d ela piata,si il pui feliute peste picior, apoi dupa o ora te speli cu ceai de menta naturala, vei vedea efectul...happy Succes!

| Byscu a răspuns:

Du-te la dermatolog iti va face un tratament si nu vei mai avea pobleme nicioadata