| sssarah a întrebat:

A folosit cineva InStyler? Ce parere aveti, e mai bun decat placa? Eu am parul cret dar cu placa imi ia 1 ora si jumatate sa-l indrept si nici atunci nu e prea bine... Mi se electrizeaza si trebuie sa-l dau si cu alte produse care il incarca.Va rog frumos spuneti-mi daca m-ar ajuta cu ceva.:* FUNDITA!

2 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu mi-am luat placa inStyler, da e buna, eu mi-am luat acum 1 saptamana cam asa si vad ca e buna,dar eu folosesc ulei pentru ca mi-e sa nu se arda parul, dar cum stim parul se arde si de la uscatorul de par, si de la orice placa.
Deci...eu cred ca ar merita, decizia eeste a ta!

| florocirc a răspuns:

Eu una, am placa Instyler, sunt destul de multumita de ea, indreapta bine, da `nu cred ca este diferenta de timp, si cu o placa normala te indrepti in cat timp te indrepti cu instyler happy un avantaj este ca poti sa ti l ondulezi, sa l intorci la varfurihappy