| sweety_2724 a întrebat:

Ce produse sa folosesc pentru a nu mai avea volum la par? Am parul cret si cu mult volum, iar cand il indrept si bate vantul mi se face super mare. Ce produse sa folosesc? Spuneti-mi ceva concret, daca ati folosit si a functionat.

4 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Incearca samponul Nivea pentru par drept. Eu il folosesc si chiar are rezultate (sunt in aceeasi situatie ca si tine)

| ruxybelle a răspuns:

straight face stiu cum e...
incearca cu wash&go
aa si sa nu uit... cand poti lasa`ti parul sa se usuce singur... fara a`l usca cu feonulsmug asa merge
sau nu te mai pieptana des thumbs up >big grin

| Boo a răspuns:

Pai schimbi samponul...sau nu te piepteni.
pentru ca d`aia se umfla.happy
stiu cum e.
sunt in aceeasi situatielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite incearca sa nu folosesti balsam de loc iar sampoon chiar foarte putin de la sunsilgvezi ca vei gasi pentru par cu mult volum si nedeteriorat folosestel aceasta problema o am si eu si crede-ma functioneaza