| crissa20 a întrebat:

a folosit cineva nuantator Loncolor trendy? pe instructiuni scrie sa se spele parul cu sampon si apoi sa se aplice continutul unui plic! Nu inteleg cu ce sampon? cu cel pe care il folosesc in mod frecvent? sau cu cel din plic? multunesc

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Intai trebuie sa te speli pe cap cu samponul tau obisnuit pentru a-ti curata parul de impuritati. Apoi folosesti nuantatorul pe parul umed conform instructiunilor din pachet.

| crissa20 explică (pentru Amilik):

MSbig grin mai am o intrebare in ambele plicuri se afla aceeasi formula? sau e diferita? trebuiesc folosite ambele plicuri? eu am un par mediu, dar il am desbig grin

| Amilik a răspuns (pentru crissa20):

E acelasi lucru in ambele plicuri, iar pentru un par mediu spre lung se recomanda sa se foloseasca ambele plicuri.

| bryy a răspuns:

Prima data te speli cu samponul tau dupa aceea te dai cu ce contine plicul ala!