| Neylin a întrebat:

A folosit cineva produsul Lash X-tender? Daca da, sau daca stiti din surse sigure pe cineva care l-a folosit, ati putea sa imi spuneti cum e?
Pe internet am gasit numai cuvinte de lauda, dar imi e teama ca nu cumva sa aiba si efecte adverse, in timpul, sau dupa incetarea utilizarii.
Si de asemenea as vrea sa stiu cat timp trebuie folosit si cam cat cresc (doar nu cresc genele de 1 metru daca il folosesti continuu.)

1 răspuns:
| Bianca_3321 a răspuns:

Eu zic sa nu ai incredere in aceste produse! Mai degraba te-ai duce la farmacie sau la un salon de frumusete pentru mai multe detalii!