| Angelx3 a întrebat:

A incercat cineva acele benzi de albit dintii de la Crest Whitestrips? E adevarat ca incepe sa se vada dintii mai albi dupa doar 3 zile, si rezultate complete in 14 zile sau mai scurt, sunt bune?laughing

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Eu zic sa lasi chestiile astea la o parte si sa folosesti trucuri facute in casa care chiar dau rezultate.
Cand te speli pe dinti, pune pe pasta de dinti niste bicarbonat de sodiu. Diferentele se vad dupa 3-4 aplicari.
Pa, pa.

| Sekerim a răspuns:

Spala-te odata la 2 zile cu : helas/zeama de lamaie amestecata cu bicarbonat! EFECT GARANTAT