| CrazzzyA a întrebat:

A folosit cineva benzi Crest Whitestrips? Vreau sa-mi albesc dintii si nu stiu cat de bune sunt.
Voi ce metode folositi?

Răspuns Câştigător
| Dianatips a răspuns:

2 saptamani? Eu am folosit iar rezultatele s-au vazut dupa 3 zile! Eu sunt extrem de multumita de ele, deci te sfatuiesc sa...go for it big grin

| CrazzzyA explică (pentru Dianatips):

Ce tip de benzi ai folosit?

| Dianatips a răspuns (pentru CrazzzyA):

Crest Whitestrips Classic big grin (6% peroxid)

| CrazzzyA explică (pentru Dianatips):

Mersi! :d

| rapidistuul a răspuns (pentru CrazzzyA):

Cat costa?

| CrazzzyA explică (pentru rapidistuul):

Depinde de care iti cumperi. Pana in 300 de lei.

| rapidistuul a răspuns (pentru CrazzzyA):

Pai am vazut un pachet la 250 dar acum am vazut ca sunt diferite fiecare si la preturi diferite..si nu stiu ce sa aleg... sper sa nu dau banii degeaba asta conteaza

| CrazzzyA explică (pentru rapidistuul):

Eu zic sa alegi ceva cu mai putin peroxid, cam maxim 10%. Doar daca le folosesti in exces sau neadecvat probabil vei intampina probleme, in rest cred ca sunt destul de ok.

9 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

Sunt foarte bune, vezi rezultatele cam dupa 2 saptamani.[o prietena are si vreau si eu big grin]