| hykk5 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe Mery Shopping? Aveți păreri?
As vrea să-mi comand o pereche de blugi evazati și doar de la ei îmi apar și sunt modele chiar ok, dar înainte de a comanda as vrea să știu dacă mărimile sunt aceleași și dacă blugii sunt ca în poze.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un site care se respecta ar trebui sa-ti trimite marfa la fel ca cea din poze. Nu am auzit de el. Mărimea tu ți-o știi și ce vrei sa comanzi.

| hykk5 explică:

Am mai citit și niște reviews de pe Facebook dar părerile sunt împărțite, iar personal nu cunosc pe nimeni sa fi comandat asa ca am întrebat aici sa vad dacă a mai dat comanda cineva

| NatyElenaDina a răspuns (pentru hykk5):

Sunt ok, arată ca în poză, mărimile corespund