| DennK a întrebat:

Buna! A slăbit cineva cu Apetit Block / Lipozal / Ceaiurile Tummy Tox sau sicuroslim SAU orice alta metoda promovată in online de către "influenceri"?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu necesită cunoștințe avansate să-ți dai seama că slăbitul înseamnă deficit caloric controlat.

| Brizbriz a răspuns:

"influencer"?
da, nici eu nu vreau sa am o slujba reala dar sa fiu platithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai bună metodă de slăbit este să faci sport și să mănânci sănătos, pastilele de slăbit sunt vrăjeli

| EzSimple a răspuns:

Nu