| AvalohAlyn a întrebat:

Sunt bune ceaiurile naturale de slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Daca ar fi asa, nutritionistii ar muri de foame. Totuși, rău nu fac.

| Victoria18 a răspuns:

Iti recomand sa iei doar de la Plafar. Alea sunt suta la suta naturale. Insa nu toate ceaiurile naturale or sa te ajute sa slabesti. Pana il gasesti pe cel bun, ai de incercat destule.

| N0H4CK a răspuns:

Cel de ghimbir e foarte bun pentru slabit

| Kerre a răspuns (pentru N0H4CK):

Serios? deci vrei sa zici ca cu ceai de ghimbir slabesti nu? Nu ti-ar strica putin sa te informezi despre acest subiect sau macar abtine-te sa mai dai astfel de sfaturi si sa induci lumea in eroare!

| IuliaAna23 a răspuns:

Nimic nu te va ajuta sa slabesti fara o alimentatie echilibrata si sport. Poate doar vor accelera procesul, dar mare lucru nu vor face.