| oMeow a întrebat:

Aș vrea vara viitoare să merg la solar. Și voiam să vă întreb, aveți idee dacă merg o dată pot apărea probleme de sănătate?

Fundă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu inima. Atat ti-am spus sa nu abuzezi. Eu merg la solar si pana nu ma vad eu neagra nu sunt multumita stau 10 minute la pat sau la dus o data am facut sa ma bage 10 min. la pat apoi 10 la dus e super senzatie si cracii ti face faini. Superhappy
Eu sunt si fumatoare mai merg si la solar doar vara si crede-ma ma mai inteapa din cand in cand in spate bine si pentru ca fumez dar si cand nu ma apucasemd e fumat imi era greu sa alerg sau sa fac sporthappy
Daca nu mergi timp de o saptamana in fiecare zi e okay mai fac si pauze de o zi doua. Dupa care din nou... merg.tongue
Sau mai poate sa fie ceva cu topirea oaselor, cancer de oase asta nu are legatura ca nu mai cresti in inaltime dar fiind ca ai o varsta frageda este de inteles si inca ceva. cancerul de piele ala nu e important nu poti face cancer asa un doi gata mergem la solar am facut cancerlaughing)
Stai chillhappy apropo inca nu s-a terminat vara mergi de pe acuma.

1 răspuns:
| oMeow explică:

Țin să menționez că am 14 ani.