| Sylvye a întrebat:

Acum ca e frig afara, daca ies din casa ma rosesc instantaneu si foarte tare la fata. Stiti de ce si cum pot face sa opresc asta?

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu prea ai cum sa remediezi situatia. Probabil ai venele si capilarele la suprafata pielii si din cauza asta sunt mai vizibile decat la ceilalti.

| QueenR a răspuns:

Imbraca-te mai bine, si poarta esarfa sau fular cand iesi din casa.
Foloseste o crema specifica perioadei acesteia, ca sa ai pielea mai hidratata.
Oricum aspectul de piele rosie dispare cand ajungi inapoi la caldura.

| eduard29 a răspuns:

Sa iti pui o perna pe fata daca stii unde batwinking laughing