| ColorfulRainbow a întrebat:

Eu obosesc destul de repede si cum am multe repetitii de dans si sport rosesc crying. Da` rosesc la fata tare si eu cum am tenul deschis la culoare nu arata bine deloc. Cum as putea sa fac macar sa nu mai fie atat de tare?sad
Daca stiti ceva...va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Du-te la medic! Sfatul meu acesta este.Mergi la o consultare la merdicul de familie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nici eu nu prea ştiu ce sa spun, nu mi s-a întâmplat... Încearcă sa nu te agiti chiar atat de mult. Si stiu ca e greu din moment ce tu dansezi si faci sport, incearca sa fii relaxată sa respiri uşor, calm.

| imiplacfemeile a răspuns:

E simplu! incearca ultraviolete!