| Ggeorgii a întrebat:

Acum cateva zile mi-am colorat parul cu albastru de metil...sad acum vreau sa scap de culoare dar nu stiu cum...de 3 zile ma tot spal si parul mi s-a facut verde.sad Puteti sa-mi spuneti cu ce sau cum as putea scapa de culoare in cateva zile? :*

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Stai linistita, spala-te in continuare si dupa maxim 1-2 saptamani trebuie sa se duca de verdele.

| darriya a răspuns:

Da,tunde-l!laughingaltfel cum ai vrea sa scapi de aceea culoare? rugandu-te la D_zeu!?laughing

| catalinamicutza a răspuns:

Decoloreazati parul si fatil cu alta culoare

| darriya a răspuns (pentru catalinamicutza):

Da,sa-si-l arda mai rau laughing)

| DerpinaSiDerp a răspuns:

Si eu mi-am facut acum o saptamana varfurile doar si s-a dus la prima spalare.Insista cu samponatul, pana iese culoarea apei normala, nu verde sau albastra.Eu asa am facut si nu se mai vede culoarea, acum sunt mov in cap de la violetul de gentiana.Bafta.