| Djlsghtnquuw a întrebat:

Acum ceva timp mi-am decolorat parul,sunt cat de cat blonda,si vreau sa ma vopsesc cu un ciocolatiu inchis. Din cate stiu,o sa mi se duca vopseaua foarte repede,nu? Ce trebuie sa fac sa imi iasa culoarea care trebuie, sau sa ramana vopseaua macar 3 saptamani?

3 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Iti ramane vopseaua mai mult daca folosesti una de firma nu unu ieftina ceva gen max factor sau produse de acest gen de firma care dureaza si sunt bune

| AlexandraPink a răspuns:

Daca e o vopsea buna tine mai mult de o luna...

| Cobra1994 a răspuns:

Cauta o vopsea de firma.esti o data si la 2 sapt te vospsesti iar cu aceeasi culoare..sau chiar 3 saptwinking si apoi va tine mult mai multwinking