| CollorDreams99 a întrebat:

Acum vreo luna mi-am decolorat varfurile apoi le-am vopsit albastre...pai nu a iesit nuanta de albastru pe care o doream dar in fine..acum albastrul acela s-a cam dus si a ramas movuliu..nu imi place pentru ca nu prea se vede!
Cum sa fac sa scap de vopsea si sa ramana blond de la decolorat.
PS:vrea sa scap cat mai repede.

1 răspuns:
| MihaiLupu1987 a răspuns:

Poti folosit pudra decoloranda in combinatie cu samponel sau masca ca sa nu iti atace parul dar ai grija ce pudra folosesti cea din comert ese foarte puternica recomandarea mea este sa mergi in salon