| cristinuta01 a întrebat:

Am parul vopsit un roscat spre maro deeschis si vreau sa scap de nuanta aceasta de roscat. vreau si eu un sfat o vopsea cu care sa ma fac sa ramana maro deschis spre ciocolatiu sau blond inchis.

4 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa -l decolorezi intai iar apoi sa-l vopsesti in nuanta dorita

| Amaya a răspuns:

Eu am folosit Mahon de la Garnier, avand exact nuanta aceasta de roscat spre saten deschis pe care spui ca o ai si mi-a iesit ciocolatiu.

| EvangelineLovin a răspuns:

Incearca la avon vezi daca iti place, pe site au si un gadget, poti sa iti pui poza si sa vezi diferite stiluri si culori.

| myloveanto a răspuns:

Pai incearca blond coniac e un blond inchis e f frumos