| Loveart6365282 a întrebat:

Buna, ador hanoracele si restul hainelor Biancai Adam si a Malinei (@malinaweissman pe insta) si as vrea sa stiu de unde as putea sa cumpar si eu...
Stilul meu e mai mult cel cu haine largi si hanorace, blugi rupti gen aesthetic, tumblr...
Ati putea sa-mi spuneti de unde pot cumpara haine de genul? Stiu multe site-uri dar sunt din America si mie mi-ar placea din Ro. Multumesc,

Răspuns Câştigător
| fugi5555 a răspuns:

Majoritatea le cumpara de la adidas vans Berska Adică din mall și le iau oversize, și le accesorizarea cum trebuie