| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

Nu mai stiu cum sa ma imbrac! Am 12 ani n-am multe haine si sunt fata. ce combinatii as putea face asa acum de vara si de toamnta tinand cont ca am numai blugi tricouri am multe accesori am o salopetutza rochite si hanorace? Fundoi si la restul vot!

Răspuns Câştigător
| vioooleeetaaa a răspuns:

Verde-galben,roz-blio,mov-negru,alb-galben,gri-albastru,tricou+pantaloni scurti,maieu+blugi,fuste+tricouri, rochite+sandale+sdiferite accesorii potrivite, blugi+bluze sau tricouri. sper ca ti-am fost de ajutor.

8 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
pai blugi +tricou poti purta oricand
ti-as sugera sa-ti iei niste pulovarase/bolerouri cu maneca lunga pentru a le purta cu rochite toamna,si cu dress, balerini
hanoracele, pe deasupra unui tricou/maieu mai mulatbig grin

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Mie nu mi se par putine haine, si pentru o fetita de 12 ani sunt de ajuns.Ia-o usor cu motatul,ai destul timp pentru asta. fustite cu bluzite, blugi cu maieuri, rochite etc.
Sunt sigura ca te poti gandi singura la ceva cum fac multi altii.

| mysteriouswoman6905 a răspuns:

Mie imi place stilul lui Teddy din BAFTA CHARLIE.Ai putea sa il incerci...e foarte sic si la moda.La unle magazine gasesti haine in acelasi stil foarte ieftine.
Uite cum ai putea combina unele din hainele tale:
I-ati blugii si pune-i cu o bluza mai lunguta,pe care o poti strange in talie cu o curea(dar sa se potriveasca).Te incalti cu sandalele si iti pui accesoriile(dar sa nu fie din acelasi set).+o bereta, daca ai/o aserfa, dar nu o combina cu un lant/un hanorac mai scurt pana in talie sau un treci.
Sper ca te-am ajutat!

| AdiMrr a răspuns (pentru mysteriouswoman6905):

Si mie imi place stilul ei dar du-te in magazine sa vezi cat costa.

| greeneyesforever25 a răspuns:

O rochie si niste pantofi sau sandale,o bentitza,cercei,lantic,inel,unghii lacuite, buze rujate, te machezi.etc Sper ca te-am ajutat.

| DorelSudoru a răspuns:

Pai de unde sa stim noi ce haine ai straight facestraight face

| AnneeAnnee a răspuns:

Poti sa iti iei un tricou cu niste blugi pe picior(daca ai daca nu de care ai) cu niste margele lungi sau o eserfa, cu un ceas la mana cu niste cizmulitze (toamna) sau (vara) adidasi sau bascheti. poti sa iti iei un hanorac ridicandu-ti manecile.cred ca este o solitie destul de buna...bine acesoriile poti sa le schimbi cu niste cercei lungi, bretari etc.vara poti sa iti iei rochite cu bretari la mana, lantisoare, iti poti pune la gat o eserfa depinde de gusturile tate. iar salopetica o poti purta la fel cum faci combionatiile la blugi! sper ca te-am ajutat...astept fundita:d pup

| Madalin_8530 a răspuns:

Ba fata la 12 ani iti arde de moda? pregateste-te de scoala