| Bogdybgd a întrebat:

Ce alegeti dintre haine largi si haine swag?
M-am imbracat larg multa vreme ( sunt rapper rapper ascult hip-hop), tricouri XL, hanorace largi, blugi largi etc. Dar de ceva timp mi-am schimbat stilul, port mai mult blugi stramti tricouri mai stramte si decoltate, geci de colegiu, maieuri. sepci snapback sau fesuri (de exemplu cu DOPE) deci ma imbrac pe stilul swag.Sunt baiat.
Am momente cand imi e dor de vechiul "eu" si imi iau din dulap hainele mele largi, cunoscutii nu ma recunosc si vor sa revin la vechiul eu, cel cu haine largi.
Ce sfat imi dati?

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Nu,nu,nu,n-o faci bine. Porcaria asta cu "swag" e cea mai gretoasa chestie pe care am vazut-o.Sunt pro pentru blugii stramti si largi, dar cand vine vorba de partea superioara a corpului, sunt mai mult decat impotriva tricourilor decoltate, maieurilor stramte si sepcilor, mai ales pentru un baiat.
Treci la tricourile tale XL si la hanorace.Si n-ar strica sa dai cu un numar inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te îmbraci aşa doar pentru a fii remarcat de ceilalţi ca fiind şmecher, de cartier şi periculos?

| Simonika1264 a răspuns:

Incearca sa combini stilurile sau sa te imbraci nici in haine largi nici in haine swag. ceva intre ele care sa fie pe placul tuturor mai ales al tau

| Foxyyyy a răspuns (pentru Simonika1264):

De ce ar trebui sa fi pe placul tuturor?!