| traaaaance a întrebat:

Salut as vrea sa va intreb... Fetelor cum va place sa fie imbracat un baiat? Stilul meu este de la adidasi de skate stilul tenesilor (marca fallen, daca o stiti) blugi de la putin largi la medium de largi, tricouri largute, si hanorace la fel mai largute (nu port geaca). Mam tot gandit in club am vazut toata lumea la camasa blugii strambtii, costum etc. Adica nu sa plans nici o fata de stilul in care ma imbrac, dar nu am garderoba de iesit in special undeva, urasc sa port costum, sau haine stramte. Voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| purplestar9494 a răspuns:

Eu una nu suport baietii care se imbraca cu blugi stramti mi se pare urat, stilul tau mi se pare destul de ok, costumul il porti numai la un eveniment important iar in club porti o pereche de blugi putin largi (nu foarte largi happy )si un tricou sau o camasa simpla daca optezi pentru camasa cred ca ar fi bine sa nu porti tenesi oricum este doar parerea mea sper ca te'am ajutat cat de cat happy

| traaaaance explică:

Stilul meu nu se potriveste cu nici una din pozele date, o poza la stilul de adiadasi pe care ii port este asta : http://www.hawaiisurf.com/fallen-regal-vlc-fw11-12-p-056688.html. Nu port sacouri/veste/camasi, tricouri neconformiste, cu modele de toate felurile amuzante colorate. Oricum multumesc de parerei.

| okok11 a răspuns:

Sa inveti sa scrii!