| Ririru a întrebat:

Buna happy Adresez o intrebare fetelor:
Cum v-ati imbraca la o petrecere, intr-un club, daca tema ar fi " Dress to kill"? Ideea mea, momentan, este o pereche de pantaloni army+ un top negru scurt( ceva cu danteluta, bretele ) si tocuri. Insa as vrea sa citesc si alte idei laughing
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Trebuie sa te imbraci sa moara aia de pofta, nu ca un soldatel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh,pe cine vrei sa seduci? :o

| urseyul a răspuns:

Faci discriminare, niciodata army combinat cu dantela, ai putea sa incerci o pantaloni de piele cu stiletto si un sacou masculin negru +smoky eyes si par prins coada de ponei sau wet look, pentru un kill soft si nu sa il impusti ca in armata laughing

| Ririru explică (pentru urseyul):

Multumesc pentru o idee.
Am scris in paranteza pentru ca erau exemple, ceva cu bretele, dantela, volanase, inca nu stiu ca n-am cumparat topul.
N-am gasit ceva exact cum e ideea mea, dar pe aproape: https://ro.pinterest.com/pin/28851253839489904/

Well, cred kill soft nu e pentru mine laughing, sunt rapperita roscata si rasa-n ceafa! laughing) Dar ma mai gandesc la colantii aia din piele.
Nu fac discriminare, doar ca banuiesc ca ei nu sunt asa pasionati ca noi de moda. Multumesc inca o data pentru raspuns!

| urseyul a răspuns (pentru Ririru):

A pai atunci colanti - botine de armata, un top negru si pe deasupra o camasa rupta, sau poti inlocui colanti cu o fusta tot de piele, si daca e fusta merge si dresuri rupte, si ca acesori ceva cu tepi