| Andrewtza a întrebat:

ajutzati.ma va rog mult.Am si eu sambata un botez, spuneti. mi si mie cum as putea sa ma imbrac.Nu e un Botez cu fite, este un botez normal, la o taverna.Eu m-am gandit sa ma imbrac cu o pereche d blugi, sandale rosii, si o bluza mai eleganta, in sus are culoarea alba sh este cu niste linii, pe urma urmeaza un petic rosu care se leaga in spate, pot face o funda si pe urma este mai larga bluza stil gogosar. Ce spuneti, merge? Ajutati.ma va rog, Multumesc

3 răspunsuri:
| Nezzy a răspuns:

Buna! Nu iti pot spune cum sa te imbraci, asta ramane decizia ta, dar iti pot spune ce cred eu.Parerea mea e urmatoarea bluza despre care vorbesti mai sus rosie cu alb ar merge mult mai bine cu niste pantaloni negri.Alb cu negru si rosu cu negru se potrivesc de minune.Deci,daca iti iei pantaloni negri si nu o pereche de jeansi, crede-ma contrastul va fi frumos si nu vei parea nici prea sofisticata nici prea casual.Cat despre sandale, evitale pe cele de lac.Strica imaginea de elegant. Sperca ti-am fost de ajutor. Sa imi spui cum a fost happy

| Roxxu13 a răspuns:

Blugi? Nu cred ca ar merge la un botez.mai degraba o fusta sau pantaloni la dunga :d iar bluza? Ceva elegant.dar sa nu fie prea "goala" daca ma intelegi, ca totusi...e un botez.nu un disco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice copil care este botezat este un print al universului. Dumnezeu nu tine seama de fite.iar tu daca esti credincioasa te poti imbraca si intr-o panza de sac.copilul va primi pe frunte pecetea duhului sfant.atat conteaza.fitzele no prea.