| Andrewtza a întrebat:

ajutzati.ma va rog mult.Am si eu sambata un botez, spuneti. mi si mie cum as putea sa ma imbrac.Nu e un Botez cu fite, este un botez normal, la o taverna.Eu m-am gandit sa ma imbrac cu o pereche d blugi, sandale rosii, si o bluza mai eleganta, in sus are culoarea alba sh este cu niste linii, pe urma urmeaza un petic rosu care se leaga in spate, pot face o funda si pe urma este mai larga bluza stil gogosar. Ce spuneti, merge? Ajutati.ma va rog, Multumesc

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Merge... ma doare capul Imbraca-te si tu sa respectii faptul ca este botez Daca te duci in gogosari si cu funda ha ha ha Iarta-ma dar m-ai facut sa rad - uite-te si tu in oglinda inainte sa pleci de acasa Scz pentru ca am ras

| justinbieber3388 a răspuns:

Nu nu prea merge eu zic ca ar trebui sa iti iei o fusta alba si un fel de maieu in dungi albe si negre si cu niste pantofi sau sandale albe sau negre, dar daca nu niste pantaloni albi cu o bluzita eleganta...