| KriSt3n a întrebat:

Buna fetelor! Vechea si eterna poveste a domnisoarelor. unghiile big grin As vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi despre cresterea rapida a unghiilorwinking [mentionez ca nu am caderi d calciu... unghiile sunt tari.doar ca vreau sa-mi creasca mai repede]. Daca se poate, tratamentul sa poata fi facut in casa cu produse si alimente naturale!winking :*:* Multumesc! [cel mai bun si folositor raspuns fundita si votwinking]

Răspuns Câştigător
| lovem3 a răspuns:

Pai eu folosesc pentru unghii uleiul de ricin este foarte bun si unghiile cresc in 2 zile dupa ce incepi sal folosescti de regul il folosesc in combinatie cu uleiul de masline le incalzesc putin si tin unghiile cam 15 min apoi ma spal. mai folosesc si lotiunea de la farmec cu vitamina b si tratamentul pentru cresterea unghiilor de la avon este foarte bun. acum o luna aveam unghiile taiate din carne iar acum au crescut si s-au intarit ca si cum ar fi puse:X sunt foarte lungi. incearca asta si sigur va da rezultate :*

3 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Incearca uleiul de ricin(de la farmacie, 3-4lei sticluta). Face de toate:intareste unghiile, hidrateaza cuticulele si ajuta la crestere. E cel mai ok, parerea mea.Am folosit si la mine a functionat! Bafta! :*

| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Este la AVON un produs pentru cresterea rapida a unghiilor, e ceva lichid roz. Dar, intereseaza-te la un reprezentant AVON! [eu am folosit produsul respectiv acum 8 luni, nu stiu sigur daca mai este, dar stiu ca a avut efect.]

bafta kiss

| Chriss_5780 a răspuns:

Dacă ţi le rozi te poţi da cu ceva rău la gust dacă nu poţi folosi http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/tratament-pentru
-cresterea-unghiilor-p-1851.html
Baftă_X; X