| alynutza_9712 a întrebat:

Buna all! As vrea sa va intreb daca tenesii merg cu camasa sau cu o bluzita putin mai eleganta la fete?

3 răspunsuri:
| sweetlollypop a răspuns:

Pai uite cum ar trebui s te imbraci ca sa mearga : daca vrei pentru scoala merge dar trebuie sa iti pui niste ciorapi lungi sub sau peste genunchi cu fusta s uniforma ma rog. daca vrei pentru iesit afara uite : camasa descheiata cu un tricou dedesubt ar merge si cravata (optional) o fustita cu volane sau normala colanti si depinde daca vrei si sosete si tenesii!
Sper ca ai inteles! sper sati placa! apropo si pe mine ma cheama alina!winking

| Thisbeea a răspuns:

Merg in ideea in care mai vii cu niste accesorii, care sa echilibreze eleganta bluzeiwinking
ca accesorii poti incerca.niste cercei gen hand made, o esarfa, sau poti miza pe un bolero(n'ah asta nu e accesoriu')

| Teddy7139 a răspuns:

Tenesii merg perfect cu jeans, o camasa in carouri descheata si pe dedesubt un maieu care sa se potriveasca. Pt. un aer mai cool iti poti pune sireturi de culori diferite la tenisi. Sper sa ajute :X