| deny00denisa a întrebat:

Heii TPU! as vrea parerea voastra. in ceea ce priveste imbracaminteabig grin maine vreau sa ma duc la liceu in colanti gen blugi inchisi. camasa aba putin lunguta, cravata rosie. a licului. si tenesi gen din aia americahappy ar merge camasa cu tenesii?

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Salut, Deny!
Ar merge f bine, o sa fii casual si un pic sexy. Deja imi imaginez tinuta si cred ca iti sta ff bine! App, de unde ai tenesiiii?
Fundita? ^_^

| deny00denisa explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Tenesii din IDM Basarab. sunt foarte multe modele. si nici nu sunt ieftini. si mersi mult :*

| deny00denisa explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Scumpi adicalaughing