| TeenageGirl a întrebat:

Hey!
Merg tenesii http://hoopedia.nba.com/index.php?title=Image:Converse_a ll-stars.jpg sunt putin mai lungi de care am eu, cu o fusta gogosar cu o fusta gogosar de blug :) cu niste colanti negri :) vreau sa adaug ca tenisii sunt mai argintii.MErg toate acestea cu o camasa neagra :)?

3 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Eu ti-as propune alta tinuta :
Fusta gogosar e in regula, colantii...mai bine ai renunta la ei.
In loc de camasa neagra, ai putea purta un maiou colorat, ca sa nu para ca vii de la o inmormantare. Asa ceva : http://www.google.com/......tp?/imgres pe care il bagi in fusta.
Pentru a iesi in evidenta,poarta niste accesorii stralucitoare.:)
Gen cercei, colier/medalion si o bratara. Sau mai multe bratari colorate, cum poarta indiencele/friendship bracelets. :)

| HoneyBii a răspuns:

Hmm cam dathinking dar mai bine cu niste balerini[parerea mea] >; d

| TeenageGirl explică:

Multumesc pentru sfaturi dar vreau sa corectez ceva nu camasa neagra ci alba si, vreau sa maia daug caeu merg la scoala happy