| Elena_7761 a întrebat:

Buna allhappyDe curand mi-am cumparat o geaca stil biker din H&M...Cu ce fel de geanta as putea s-o asortez? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Cu o geanta neagra din piele in stilul sac sau din aceea cu o curelusa mai lunga.
oricum eu zic ca ar trebui neaparat sa fie neagra si in stilul rock un pic.acum depinde si de tinuta...

Răspuns utilizator avertizat
| Șalgău_Sonia_1987 a răspuns:

Buna....cred ca ar merge foarte bine asortata cu un model de geanta in still asta : http://bit.ly/Q2bfU3