| Bea_7286 a întrebat:

Daca merg afara si imi iau blugi, o geaca de trening si o geanta ( pe o parte. ) merge? Se potriveste? Multumesc! Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Depinde de culorile pe care le alegi si de materiale. Daca geaca e din fâs, ar merge cu o geanta pe o parte, dar mai mare. Daca e din bumbac sau materiale asemanatoare, nu prea o poti purta afara, decat daca alegi sa porti si bluza de trening si pantalonii si, desigur, adidasi.
Daca gentuta e prea eleganta, iar nu se potriveste.
Dar nu cred ca ar trebui sa te iei dupa raspunsurile noastre la capitolul asta. Stilul trebuie sa fie personal, pentru ca ne defineste, impreuna cu caracterul. Imbraca`te, uita`te in oglinda, si daca iti place ce vezi, poti sa iesi afara, chiar daca vecina de la 3 nu crede ca esti "trendy". Daca te uiti in oglinda si ti se pare ca nu e stilul tau sau ca hainele respective nu stau bine pe tine, schimba`te pana cand gasesti o combinatie care sa ti se potriveasca.
Apoi incearca sa faci mereu combinatii asemanatoare. Astfel iti construiesti un stil vestimentar propriu, potrivit personalitatii tale.
Iti doresc mult succes!

9 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Dacă geanta e mică și are curea lungă să o porți petrecută pe după gât și după un umăr, de ce nu?

| amc a răspuns:

Depinde ce stil are geanta. daca e o geanta mai sport.ar merge cat de cat, ia-ti in loc de hanorac o geaca imitatie de piele.ar merge perfect si cu o ganta intr-o partehappy

| anutza97 a răspuns:

Scz nu prea se potriveste ai putea sa ti iei o bluza mai groasa in asa fel sa nu ti mai iei nimic peste ea sa fie mai eleganta si ar fi bine daca ar fi aceeasi culoare cu geanta sau pantofii sa file aceeasi culoare ca geanta... daca nu te der dai si u un click aici http://fripta.com/pag.php?user=anutza9711

| RockaruL a răspuns:

Merge in general dar nu cred ca se potrveste o geaca de trening...ti-ar strica aspectul dupa parerea mea...

| Mykidutza a răspuns:

Hmm.nu prea merge, doar daca iti iei o geanta sport.dar cred ca ti-ar sta destul de bine si fara geanta, nu crezi?

| Mus1k a răspuns:

Nu prea merge geaca de training cu geantă şi blugi. Încearcă o vestă albă sau neagră în loc de geaca de training.

Deci răspuns final : NU!

| DidiLovesYou a răspuns:

De pinde cat de eleganta este geanta. Daca este prea eleganta nu prea cred ca merge cu geaca de trening.

| LenaCresida a răspuns:

Bia, eu cred ca tu te imbraci SUPER. Stai liniistita, ca arata foarte bine.

| CataAndreea99 a răspuns:

Merge dar geanta sa fie mai sportwinking sau bluza de trening ceva de blugi mai modern... funda te rog:X