| SelenaMarysexD a întrebat:

Buna all xD Cine stie o crema buna pentru cicatrici? Am o alergie la ciupiturile de insecte si am avut multe rani pe picioare dupa care mi s-a facut coaja pe care am tot rupto si acum am picioarele pline de cicatrici. Va rog sa ma ajutati! sad

Răspuns Câştigător
| Babydoll_4700 a răspuns:

In timp iti vor trece, sau ai putea sa te bronzezi putin mai mult in zonele afectate (pe picioare). Fara sa faci abuz!

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Crema de galbenele.happy

| princess a răspuns:

Si eu am cicatrici in genunchi laughing)am cazut cu bicicleta.astea iti trec cu timpul, cand se regenereaza pielea in zona respectiva, nu cred ca e ceva care sa te ajute sa iti treaca. dupa un timp iti vor disparea singure.rabdare big grin

| Robert a răspuns:

Alea nu sunt cicatrici.Iti vor trece in timp.

| SelenaMarysexD explică:

Multumesc pentru sfaturi xD
sper sa imi treaca cat mai repede ca le am de peste 4 ani straight face