| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si la sprancene am niste fire cam"rebele" si nu imi plac rolling on the floor). credeti ca ar trebui sa le pensez? nu prea vreau sa mi apara mai multe fire "rebele"straight face. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Smile_5509 a răspuns:

Le pensezi, normal.Cand cresc din nou iar le pensezi si to asa.Pentru prima data daca vrei sa nu iti iasa un dezastru, pune pe cineva sa te penseze sau du-te la un salon.
big grin

| abc_5716 a răspuns:

Tundele!hee hee dar mai bine du-te la salon ca sa fii mai sigurabig grin

funda?hee heelaughing

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Ai 14 ani si nu te.ai pensat. adica sa iti dai o forma sprancenelor tale pana acum? eu am 13 ani si m-am pensat...pai ca sa scapi de ele trebuie sa le dai sperancenelor o anumita forma.winking

| Ramonna18 a răspuns:

Ca sa mi strici mai bine te duci intai la un salon unde iti da o persoana specializata o forma care ti se potriveste happy si apoi tu urmezi forma aia si te pensezi singuricawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aprancenele subtiri si am doar vreo 2-4 fire rebele si de aia.m-am mai pensat inainte, asta nu e prima oara.numai ca nu vreau sa am niste sprancene stufoase straight face

| Andruska_4790 a răspuns:

Doamne...la 14 ani eu as zice sa te pensezi.big grin.asa vei arata mai frumos.

| BeatriceBeebe a răspuns:

Buna! eu iti dau un sfat...penseaza'te oh go on nu are ce rau sa iti faca dar tine cont ca o sa iti creasca mereuhee heedar sa nu ma injuri atunci cand o sa te pensezi ca te doare ceva laughing

| mikidutza_7540 a răspuns:

Eu zic ca daca nu iti plac.sa ti le pensezi. logik ca la un interval de timp trebuie sa te pensezi din nou

| adreeaaa a răspuns:

penseazate e mai bine pentru imaginea ta