| claudiu2386 a întrebat:

am 7 ani si la toamna voi merge la scoala. imi puteti spune niste idei cum sa ma imbrac?, cum sa ma tund..sa ma placa fetele din clasa.

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Draga claudiu2386, eu la varsta ta ma jucam cu copii, nu ma interesau baietii(in cazul tau, fetele). Poti sa te tunzi castron si sa te imbraci in uniforma...da, sigur asta daca vrei sa dai un sfat cuiva.Nu stiu daca s-au prins ceilalti, dar a fost o farsa! La 7 ani nu sti sa scrii asa corect.Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| τττ a răspuns (pentru claudiu2386):

Multumesc de funda.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru τττ):

Tie ti se pare ca este scris corect, deoarece scrii "stii" cu un singur "i".

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hai mă la 7 ani te preocupă fetele? M ai înțeleg la 17 ani, dar la 7 ani? E prea devreme.

| DarkBlood32 a răspuns:

Bai esti mic rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai adopta stilul lui Slash sau Scooter te-ar placea si invatatoarea laughing, oricum sa nu adopti stilul Smiley ca or sa creada ca esti gay si Harry Potter e pentru infanti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ta fetele il plac pe cel mai inteligent tongue

| crissa20 a răspuns:

Eu la varsta ta eram atrasa de cel care era inteligent, cum a spus si Rimki si are dreptatewinking asa ca punete pe invatat, daca vrei sa te placa fetelewinking de asemenea daca o sa inveti si o sa ai si simtul umorului, garantat o s te placa toate fetelewinking

| AndiNyctophilia a răspuns:

Te poti tunde castron, dar sa nu fie nici prea scurt, nici prea lung. Cat despre imbaracamite, poti incerca camasile in carouri si blugii stramti, inchisi la culoare, si tricourile cu imprimeuri. Sa nu uiti de un telefon interesant, gen Nokia C3.

Răspuns utilizator avertizat
| AndiNyctophilia a răspuns (pentru claudiu2386):

Eu doar ti-am raspuns la intrebare, treaba ta daca nu ma asculti.

Răspuns utilizator avertizat
| DeeeaMyhhhaElla a răspuns:

Ai 7 ani? happy ştiu că intrebarea e demult, au ajuns toţi copilaşii sa îşi facă cont pe TPU laughing