| sssss a întrebat:

Am acasa un lapte demachiant de la Lotus si pe spatele produsului scrie ca se aplica pe o discheta si se da pe fata etc. Ce vreau eu sa stiu e daca trebuie sa clatesc fata dupa ce il aplic? Sau il las asa? Zice ca are efect tonic si pregateste fata pentru aplicarea cremelor.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu te mai speli. El are rolul sa curete si sa hidrateze pielea si sa o pregateasca pentru creme sau machiaj.

| lya18 a răspuns:

Salut, poti sa-l lasi pe fata.(daca e "lapte " demachiant.inseamna ca e si hidratant), oricum in decursul zilei te mai speli, sau seara si nu e nicio problema, nu contine nimic care sa irite pielea.

| Pancake a răspuns:

Nu, il lasi sa intre in piele. happy De obicei intra pana sa termini tu de demachiat. big grin

| ღ♥Biiån©å ♥•ღ a răspuns:

Buna, si eu am acelasi produs, si da dupa aplicare sa clateste cu apa calduta.asta fac eu, si e bun pentru ten

GooDbYee