| AnaMaria654 a întrebat:

Bună, am acnee și am fost la dermatolog care mi a recomandat pe lângă alte creme și două creme de hidratare Noreva Exoliac cremă restructurantă și Uriage Hyseac cremă restructurantă, intrebarea mea este care este mai bună și chiar ajuta din ce ați auzit voi sau chiar din propria experiență. Mulțimesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Nicio crema nu o sa te ajute pe o perioada lunga de timp. Nu o folosesti 2-3 zile si imediat iti apar, dar asta este doar un raspuns. Bafta!

| AnaMaria654 explică (pentru ABCD122):

Daca citesti mai atent nu am zis ca vreau efecte rapide sau eu mai stiu ce, nici nu mi am cumparat una din ele, am intrebat daca stie cineva din propria experienta sau din vorba-n vorba care ar fi mai buna ca sa o cumpar pe cea care da un rezultat bun. happy