| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy am auzit ca iti poti decolora parul si cu apa oxigenata...asa-i? a incercat cineva sau ii o simpla vrajeala?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E adevarat, eu l am avut decolorat cu apa oxigenata, dar nu obtii o culoare frumoasa, numai asa ca dupa decolorare te vopsesti cu o nuanta de blond[sau ce preferi]sincer sa ti spun nu as mai repeta operatiunea asta niciodata pentru ca mi am distrus parul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate, insa ai grija, apa oxigenata face o reactie chimica serioasa, iti poti distruge parul prin metoda asta, si pana la urma o sa intrebi unde te poti tunde rapid si ieftin baieteste happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti decolora parul cu apa oxigenata, risti prea mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi pentru raspunsuri..cu siguranta nu am sa incerc big grin