| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Am auzit ca uleiul de ricin e bun impotriva cearcanelor. Eu am ulei de ricin cu petrol, vitamina A si E. Are aceleasi beneficii, sau e periculos datorita petrolului? Multumesc! Funda

3 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva. daca era atat de bun auzeam probabil. uleiul de ricin este pentru cresterea parului.penbtru cearcane am auzit de zeama de cartofi castraveti si altele.

| LoriLoL a răspuns:

Aa si vitaminele A si E sunt bune pentru hidratarea tenului.dar eu zic sa faci asta daca nu esti sigura.iti faci mai mult rau

| Stefania444 a răspuns:

Uleiul de ricin cu petrol este folosit pentr cresterea mai rapida a parului din cate stiu eu.Nu iti garantez ca este eficient pentru tratarea cearcanelor, incearca sa utilizezi unul simplu totusiwinking