| catalinnnna a întrebat:

Am auzit ca daca pui ulei de ricin pe gene. si daca intra uleiul in ochi e foarte periculos. e adevarat?:s

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este adevarat!

| AvonWbusiness a răspuns:

Incearca sa nu iti dai in ochii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit si ca ar dauna si ca nu, chiar din contra.De un lucru, in schimb, sunt sigura:daca-ti curge in ochi, vei avea o senzatie de usturime care poate persista. Cel mai bine este sa eviti contactul cu ochii.Pentru asta, aplica uleiul pe gene cu o periuta veche de rimel, fara a incarca genele. Daca curge in ochi, clateste bine cu apa din abundenta.