| sssss a întrebat:

Buna!:* Am auzit ceva de uleiul de par de la Kallos pentru ca parul sa nu se deterioreze de la placa.Cum se foloseste si cat costa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Si eu il folosesc. E bun cat de cat. Eu am dat 18, 5 ron pe el. Trebuie sa pui 2-3 picaturi in palma si apoi freci palmele. Abia apoi aplici pe par. E simplu!

7 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Mai ales, sa insisti la varfuri.

| T30D0RA a răspuns:

Nu la radacina parului, ca doar nu iti indrepti parul la radacina. raised eyebrows

| T30D0RA a răspuns:

Eu stiam ca uleiurile nu se aplica pe scalp. Asa mi-a zis si coafeza. Greu mai scapi apoi de ulei daca te dai la radacina.

| ladygaga a răspuns:

Da si eu am ulei pentru par de la kallos
e bun. am dat 20 de lei pe el.
Pretul lui depinde de unde il cumperi.

Si se aplica pe tot parul in cantitati mici, la radacina parului in special.

| ladygaga a răspuns:

De la radacina parului porneste hidratarea.
ca daca hranesti radacina se regenereaza tot firul de par.

| ladygaga a răspuns:

E alegerea ei cum face si ce face cu parul ei

| sssss explică:

Multumesc mult!