| Erekest a întrebat:

Am auzit de metoda epilării zonei inghinale cu bicarbonat de sodiu. Aș dori să cer mai multe informații despre această epilare..cine mă poate ajuta?
Cum se prepară, cum se folosește, etc...cat mai multe informatii daca se poate.

Răspuns Câştigător
| NeaNicu78 a răspuns:

Https://youtu.be/RqA20ahV7dY

Cred că despre postarea asta de pe YouTube e vorba, sa auzim numai de bine.

| Vacarescu_Adi_1975 a răspuns (pentru NeaNicu78):

Si e epilare permanenta?, nu inteleg de ce trebuie fiarta atata?

| Erekest explică (pentru NeaNicu78):

Imi mai trimiti din nou link ul te rog? Nu merge să l accesez