| Gabriel1111 a întrebat:

Mi-am luat niste creatina si am auzit ca unii o combina cu bicarbonat de sodiu... la ce ajuta aceasta combinatie? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Lionheart77 a răspuns:

Da creatina monohidrat si bicarbonatul de sodiu sunt acel Care-Alkalyn facut de producatori pentru un Ph ridicat prin sistemul de tamponare.Multi au inceput sa foloseasca combinatia asta asa ca ai putea sa incepi si tu. Spor la treaba.

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Eu nu am mai auzit pana acum sa combini creatina cu bicarbonat de sodiu. Nu stiu unde ai auzit tu asa ceva, dar nu vad care ar fi beneficiile. Vei avea parte doar de gaze in stomac.

Creatina de obicei se combina cu dextroza sau cu alt carbohidrat simplu ca mierea.

| Cosmin86 a răspuns:

Bicarbonat de sodiu? rolling on the floor