| Andreea301099 a întrebat:

Buna, am băgat recent prima mea comanda la Oriflame si nu am adăugat si codul pentru următorul catalog. Stie cineva daca imi vine automat?

6 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Depinde si de cine pune comanda

| Andreea301099 explică (pentru Alexandruuu88):

Adică?

| imaseeker a răspuns (pentru Andreea301099):

Adica depinde de vechimea in program. De cat timp te-ai inscris la oriflame. e exact cum tia-am spus : cataloagele vor veni gratuit fara sa le mai comanzi dupa 3-4 campanii, pana atunci trebuie comandate si platite

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna! Vine automat
Te ai inscris pe site sau te a inscris un leader?

| CristinaElena99 a răspuns:

Odata cu fiecare comanda plasata vei primi in coletul cu produse si un catalog gratuit oferit de firma. Doar daca doresti mai multe va trebui sa introduci codul. Eu asa am primit mereu si lucrez cu Oriflame de un an de zile.

| imaseeker a răspuns:

De obicei si la avon si la oriflame in primele campanii ca si reprezentant trebuie sa le comanzi, adica sa introduci codul ca sa ti le livreze in colet. Abia dupa 3-4 campanii iti vin gratuit impreuna cu produsele comandate, daca nu cumva s-a schimbat politica. Daca ai uitat sa le comanzi poti vorbi cu persoana\ reprezenatnta la care te-ai inscris in program si sa o rogi sa iti comande si tie atunci cand pune comanda