| Andreea301099 a întrebat:

sunt reprezentant Avon de câteva zile si as vrea sa stiu daca atunci cand plasez o comanda trebuie să scriu vreun cod ca sa primesc si urmatorul catalog sau imi vine automat?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Urmatorul catalog vine automat.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Trebuie sa precizezi ca doresti un catalog deoarece nu vei primi in colet.O sa scrie acolo vreun cod sau intr-o parte cate cataloage doresti si apesi acolo 1 sau mai multe, in functie de cate doresti, iar in colet vei primi catalogul nou(exemplu:septembrie) si cel dupa acesta(sfarsitul lui septembrie).La fiecare comanda, fa acest lucru ca sa le poti primi.Un catalog e 4 lei.Meriti"a doua sansa"

| Shailyn a răspuns:

Trebuie sa scrii ca vrei spui catalog.