| Smile_4796 a întrebat:

am banchetul peste o luna si nu stiu ce rochie sa imi iau ..sunt foarte slaba adica am picioarele foarte subtiri(inaltime 1.55 kn:39) dati-mi si me cateva poze va rog cu rochii care sa nu puna foarte mult in evidenta ca sunt prea slaba..si daca se poate va rog eu dati-mi un sfat ce pantofi sa port va multumesc mult dau funda si vot!

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Pai ai putea incerca o rochie tip salsa sau cu volane, si o culoare cat mai deschiza, deoarece cele inchise te subtieaza mai tare

| caroly1 a răspuns:

Niste pantofi inalti si cu o rochieca volane ..ai putea incerca asa fiindca nu te arata subtire la picioare si in general tot corpul
dar culoarea sa fie alba sau ceva mai deschis la rochie.e important