| anonim_4396 a întrebat:

Hi all:* mi se apropie banchetul de a 8 si nu prea stiu cum sa ma imbracthinking de fapt cu cethinking aveti ceva idei? eu am cautat pe net insa nu prea am gasit cine stie ce.Sa va spun ceva despre mine poate aveti idei.Am 1.55 inaltime, nu sunt foarte inalta, am picioarele scurte sa zic asa si sunt cam slaba.Am 37-38 kg deci sunt cam slaba. Aveti ceva idei pentru rochii dar ca sa arate bine pe minebig grin? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| asdffghjjkl a răspuns:

Exact asa sunt eu doar ca sunt pe a 7 a big grin iti cumperi o rochie maxim pana la genunchi cu bretelute subtiri, culoare rosie sau roz cu pantofi cu toc si o sa arati super happy

1 răspuns:
| Mara78 a răspuns:

Rochii elegante pentru banchet gasesti aici http://www.marissa.ro/catalog/rochii-de-seara-378224