| Betty_7796 a întrebat:

Am chat pe XAT si.nu merge sa ma loghez! x-(. La logare trebuie sa scriu : Xat name:...(trebuie sa scriu numele chatului?) Si la : parola: ********(parola chatului, care am bagat-o) Dar la Xat name eu zic ca trebuie sa bag numele chatului adica : ZuZuBrAsOv, dupa ce bag parola nu-mi merge imi zice ca nu este bine parola sau numele chatului! AJUTATI-MA! D-au FUNDOI!

3 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Si mi-e mi-a facut asa am mai facut un cont iar asa si ma enervasem pana la urma urmei am renuntat la chatul ala si mi-am facut un blog in care aveam membri si merge bine blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta am si eu si nu stiu cum sa rezolv...

| Betty_7796 explică:

Si eu am!