| Anonimul3315 a întrebat:

Salut eu am minecraft si mi-am pus hamachi sa joc in multi player si cand dau sa ma loghez imi zice cai gresit da am schimbat numele si parola astfel incat sa stiu si cand scriu numi merge ce naiba?

Răspuns Câştigător
| CrazyEditor a răspuns:

Salut! incearca sa intrii pe http://www.ip-adress.com/ip_tracer/?gclid=CJOEwYD4g64CFQjwzAoddiiu3Q acolo iti vei afla ip-ul!
nu vei mai avea NEV. DE HAMACHI! dar trebuie sa iei acel ip si sa-l pui in datele serverului la : server_property! scrii acolo la server ip ___________________ si apoi te duci la multi si scrii acel ip! Sau se poate sa fie d la : ori serverul nu este pentru. versiunea ta de minecraft! ori trebuie sa-ti downloadezi bukkit!
asta e mai complicat: uite aici un link cum sa-ti faci un sv. bukkit! bafta si fundita plz! http://www.youtube.com/watch?v=dDPuC7FyuGs

| Anonimul3315 explică (pentru CrazyEditor):

Pai imi cere si numele serverului si cand il pun acolo imi zice nu stiu ce ca nu pot sau nu e pornit serveru sa nu stiu.

| CrazyEditor a răspuns (pentru Anonimul3315):

Cauta pe youtube 'cum sa-ti faci un sv. bukkit'!

3 răspunsuri:
| Stephh a răspuns:

Pai,poate ti-a ghicit cineva datelehappy, sau poate! POATE! ai uitat tu datele corecte;-) sper cati-am fost de ajutor.